 |
| Zespól BIS - BAND'a - Ksiega gosci
|
|
|
|
|
|
 |
 |
| Nazwa: | Asia | | Strona: | - | | Czas: | 28.01.2010, o 14:00 (UTC) | | Wiadomość: | świetnie gracie joczki  |
| Użytkownik: | (locked user) | | Czas: | 27.01.2010, o 14:05 (UTC) | | Wiadomość: | Pozdrawiamy życząc pełnego kalendarza imprez.KEYS |
| Nazwa: | Ola | | Strona: | - | | Czas: | 27.12.2009, o 22:04 (UTC) | | Wiadomość: | Naprawde grają super.Pełen profesjonalizm!!!!Pozdrawiam cały zespół!!!!!  |
| Nazwa: | Anonim | | Strona: | - | | Czas: | 12.12.2009, o 21:43 (UTC) | | Wiadomość: | Byłem w andrzejki jak grał bis muszę powiedzieć że na żywo grają super!!!Jest to bardzo dobry zespół!!!!  |
| Nazwa: | Tomasz | | Strona: | - | | Czas: | 09.12.2009, o 17:34 (UTC) | | Wiadomość: | zespół na poziomie,mili panowie ktorzy odwalaja dobra robote  |
| Nazwa: | Iza | | Strona: | - | | Czas: | 03.12.2009, o 17:43 (UTC) | | Wiadomość: | super panowie gracie 
byłam w andrzejki i podobała mi się muzyka jak i chłopcy 
tak 3mać  |
| Użytkownik: |  bahhamma Offline | | Czas: | 29.11.2009, o 18:54 (UTC) | | Wiadomość: | Pozdrawiamy:):) |
| Nazwa: | Grzesiek (BIS-BAND) | | Strona: | - | | Czas: | 17.10.2009, o 15:59 (UTC) | | Wiadomość: | dziękujemy:)
również pozdrawiamy  |
| Nazwa: | Grz@siek | | Strona: | - | | Czas: | 17.10.2009, o 15:58 (UTC) | | Wiadomość: | Drugiego takiego zespołu nie ma !!!
Najlepszy jaki słyszałem
Pozdrowienia |
| Nazwa: | Zespol ROY  | | Strona: | http://www.z-roy.lua.pl | | Czas: | 10.10.2009, o 21:00 (UTC) | | Wiadomość: | Super Panowie, pozdrawiamy goraco naszych przyjaciol z BIS  |
|
|
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (1 wejścia) tutaj!
|
|
 |
|
|